W słowach kilku o identyfikacji.

Piątek 11. października miał być zwykłym i spokojnym dniem, niczym nie odbiegającym od innych piątków. W zasadzie można stwierdzić, że taki też właśnie był, niemniej jednak, tego właśnie dnia miała miejsce dość nietypowa dla nas sytuacja. Właśnie w ten piątek dwie różne, niezależne od siebie osoby zadały mi pytanie, które zawsze w pierwszej chwili powoduje u mnie małe zakłopotanie, które najczęściej po upływie kilku chwil przeradza się w frustrację.

Więcej»

PromoDesign na Targach RemaDays 2014.

Miło nam poinformować, że nasza firma weźmie udział w najbliższej edycji Targów Rema Days, które odbędą się w dnia 5-7 lutego 2014r.

Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw to największe wydarzenie branży reklamowej w Europie Środkowej. W trakcie 3 dni, na powierzchni około 14 000 m2 spotyka się 12 000 praktyków branży.
Jednocześnie wszystkich naszych klientów i nie tylko zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, na którym będziemy prezentować absolutną nowość na rynku gadżetów reklamowych – Choinki Reklamowe.

Więcej informacji na temat tego produktu, którego jesteśmy jedynym dystrybutorem w naszym kraju można znaleźć na stronie: www.choinki-reklamowe.pl

Nowa strona PromoDesign

Prezentujemy Państwu naszą nową stronę oraz nasze realizacje.