NASZE PROJEKTY

Choinki reklamowe - fotografia produktowa

Choinki reklamowe

Choinki reklamowe są absolutną nowością nie tylko w naszej ofercie, ale także na rynku upominków reklamowych. Oferowane przez nas choinki wytwarzane są ze specjalnie wyselekcjonowanych gałęzi najszlachetniejszej odmiany jodły – Jodły Nobilis. Nasza agencja przy współpracy z największym w Europie plantatorem jody nobilis przygotowała unikatową gamę produktów, które wzbudzą zachwyt nawet wśród największych sceptyków świątecznej gorączki.
Oferta choinek kierowana jest przede wszystkim do klientów końcowych (właścicieli sieci placówek handlowych lub biznesowych) ale także do agencji reklamowych.
Nasze choinki zostaną zaprezentowane szerokiemu gremium podczas targów Rema Days 2014.
Po więcej informacji zapraszamy na stronę projektu:

www.choinki-reklamowe.pl

Textilshop.pl

textilshop.pl

Projekt textilshop.pl będzie elektronicznym katalogiem z ofertą odzieży reklamowej, odzieży roboczej oraz tekstyliów reklamowych. Prace techniczne nad stworzeniem portalu zostały ukończone w grudniu 2013 roku, aktualnie trwają prace nad uzupełnieniem bazy produktów.
Katalog textilshop.pl będzie najbardziej innowacyjnym narzędziem na rynku. Bardzo szczegółowe katalgogowanie produktów umożliwi błyskawiczne odnalezienie pożądanego produktu. W katalogu zajdzie się blisko 6 tysięcy produktów, pochodzących od niemal 120 producentów.

Do odwiedzenia naszego katalogu zapraszamy na początku 2014 roku.

shop

taniegadzety.eu

Sklep taniegadzety.eu jest miejscem, w którym umieściliśmy ofertę najpopularniejszych w naszej opinii produktów reklamowych i promocyjnych. W naszym sklepie znajduje się wyselekcjonowana grupa produktów z takich dziedzin jak odzież reklamowa i robocza, gadżety reklamowe, systemy wystawiennicze, czy poligrafia.  Wszystkie umieszczone w sklepie produkty posiadają gotową wycenę uwzględniającą obrandowanie produktów logotypem lub grafiką dostarczoną przez klienta. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu:

www.taniegadzety.eu

publikacja, książka, druk, wydawca, wydawnictwo, skład, łamanie

Wydawnictwo

W naszej agencji od 2013 roku również zajmujemy się działalnością wydawniczą. Pierwszymi wydawanymi przez nas tytułami są 2 podręczniki, kierowane do słuchaczy Szkół Policji oraz czynnych pracowników służb patrolowo-interwencyjnych. W najbliższej przyszłości nasza oferta wydawnicza zostanie rozszerzona o wydany w kilku wersjach modlitewnik polsko-angielski. Na początku nowego roku planujemy zakończenie prac nad informatorem dla kierowców oraz ilustrowanym podręcznikiem z instrukcjami udzielania pierwszej pomocy.
Ostatni tytuł oprócz klasycznego skryptu zostanie również przygotowany do dystrybucji jako gadżet reklamowy.