O NAS

Agencja Reklamowa PromoDesign to firma, która powstała w odpowiedzi na silną potrzebę rynku słupskiego w zakresie profesjonalnej i kompleksowej obsługi reklamowo-marketingowej. W naszej agencji pracują wyłącznie wysokiej klasy specjaliści różnych dziedzin, związanych z reklamą i marketingiem, którzy dzięki dużej wiedzy i zaangażowaniu realizują nawet najbardziej niezwykłe i wymagające projekty.

Naszą wiedzę i doświadczenia zawsze łączymy z pasją tworzenia i satysfakcją z dobrze wykonanej pracy. Zawsze staramy się zaproponować naszym klientom odpowiednie, dopasowane na miarę ich potrzeb rozwiązanie.

Misją firmy jest ciągły rozwój oraz poszerzanie oferty, zaś celem szybka i fachowa reakcja na Państwa potrzeby. Budując naszą firmę, za cel nadrzędny postawiliśmy sobie zaoferowanie profesjonalnej i przystępnej cenowo obsługi nawet niewielkich i nowo powstających podmiotów gospodarczych.

Planując rozwój naszej firmy staramy się również wprowadzać na rynek nowatorskie i nietuzinkowe produkty oraz usługi, o których nieco więcej można przeczytać w sekcji Nasze Projekty.