OFERTY PRACY

Obecnie do pracy w naszej agencji poszukujemy osób na następujące stanowiska:

Projektant / Grafik

Jesteś projektantem? Grafika to Twoja pasja? Znasz doskonale środowisko pracy Adobe Photoshop / Illustrator / Indesign? Koniecznie do nas napisz, pochwal się swoim portfolio, jeśli nam się spodoba to co robisz, na pewno zaprosimy cię na rozmowę.

Miejsce pracy: Słupsk
Forma zatrudnienia: umowa o pracę / pełen etat

Projektant / www

Do pracy w naszej firmie poszukujemy osobę z doświadczeniem w projektowaniu stron internetowych. Od potencjalnych kandydatów oprócz doskonałej znajomości HTML oraz CSS oczekujemy znajomości środowiska WordPress (w tym również narzędzia Woocommerce) oraz doświadczenia z budową sklepów internetowych na skrypcie Presta. Mile widziana znajomość PHP, Java oraz MySQL.

Miejsce pracy: Słupsk
Forma zatrudnienia: umowa o pracę / pełen etat

Handlowiec / j. angielski

W związku z nieustannym rozwojem naszej firmy i planem zwiększenia sprzedaży w Wielkiej Brytanii, do pracy w dziale handlowym naszej agencji poszukujemy osoby z doświadczeniem w pracy w marketingu z doskonałą znajomością języka angielskiego w mowie i piśmie. Bardzo mile widziane doświadczenie w obsłudze jakiegokolwiek systemu sprzedaży e-commerce.

Miejsce pracy: Słupsk
Forma zatrudnienia: umowa o pracę / pełen etat

Handlowiec / j. niemiecki

W związku z nieustannym rozwojem naszej firmy i planem zwiększenia sprzedaży w Niemczech i Austrii, do pracy w dziale handlowym naszej agencji poszukujemy osoby z doświadczeniem w pracy w marketingu z doskonałą znajomością języka niemieckiego w mowie i piśmie. Bardzo mile widziane doświadczenie w obsłudze jakiegokolwiek systemu sprzedaży e-commerce.

Miejsce pracy: Słupsk
Forma zatrudnienia: umowa o pracę / pełen etat